Volby: postoj stran k referendu
Výmluvné.
Sdružení Pro Referendum (www.proreferendum.cz) oslovilo strany a hnutí, kandidující do sněmovních voleb 2013 na kontaktní mailové adresy, uvedené na jejich webových stránkách a požádalo je o zprostředkování následného prohlášení jejich kandidátům:
Prohlášení:
Zavazuji se, že v případě svého zvolení do Sněmovny ČR budu prosazovat
následující legislativní cíle:
- Dostupné a závazné referendum
- Omezení imunity a odvolatelnost veřejnýchčinitelů
- Transparentní financování politických stran
Na žádost nereagovali:
- 2 – Strana svobodných občanů
- 4 – TOP 09
- 5 – Hlavuvzhůru
- 6 – ODS
- 7 – Romská demokratická strana
- 8 – Klub angažovaných nestraníků
- 10 – Strana soukromníkůČeské republiky
- 13 – Suverenita – strana zdravého rozumu
- 14 – Aktiv nezávislých občanů
- 16 – Občané2011
- 18 – Dělnická strana sociální spravedlnosti
- 19 – Československá strana socialistická
- 20 – ANO2011
- 22 – LEV21 – Národní socialisté
- 23 – Strana zelených
- 24 – Koruna česká – monarchistická strana Čech, Moravya Slezska
Prohlášení za své kandidáty odmítli:
- 11 – Křesťanská a demokratická unie – Československástrana lidová
K prohlášení zaslali souhlas za všechny kandidáty:
- 3 – Českápirátská strana
- 12 – Volte pravý blok www.cibulka.net
- 17 – Úsvit přímé demokracie Tomia Okamury
- 21 -Komunistická strana Čech a Moravy
Individuální odpovědi došly od kandidátů:
- 1 -ČSSD
- 9 – Hnutí Změna
- 15 – Strana práv občanů – zemanovci
Souhlas s prohlášením podle volebních krajů
vyjádřili následující strany, hnutí a kandidáti:
1. Hl. m. Praha
- 3 – Česká pirátskástrana
- za všechny kandidáty
- 12 – Volte pravý blok www.cibulka.net
- za všechny kandidáty
- 15 – Strana práv občanů – zemanovci
- 2 Smrčka Luboš Doc. Ing. CSc.
- 17 – Úsvit přímé demokracie Tomia Okamury
- za všechny kandidáty
- 21 – Komunistická strana Čech a Moravy
- za všechny kandidáty
2. Středočeský
- 1 –ČSSD
- 17 Kolář Roman
- 3 – Česká pirátská strana
- za všechny kandidáty
- 17 – Úsvit přímé demokracie Tomia Okamury
- za všechny kandidáty
- 21 – Komunistická strana Čech a Moravy
- za všechny kandidáty
3. Jihočeský
- 3 – Českápirátská strana
- za všechny kandidáty
- 17 – Úsvit přímé demokracie TomiaOkamury
- za všechny kandidáty
- 21 – Komunistická strana Čech a Moravy
- za všechny kandidáty
4. Plzeňský
- 3 – Českápirátská strana
- za všechny kandidáty
- 17 – Úsvit přímé demokracie TomiaOkamury
- za všechny kandidáty
- 21 – Komunistická strana Čech a Moravy
- za všechny kandidáty
5. Karlovarský
- 3 -Česká pirátská strana
- za všechny kandidáty
- 17 – Úsvit přímé demokracie TomiaOkamury
- za všechny kandidáty
- 21 – Komunistická strana Čech a Moravy
- za všechny kandidáty
6. Ústecký
- 3 – Českápirátská strana
- za všechny kandidáty
- 17 – Úsvit přímé demokracie TomiaOkamury
- za všechny kandidáty
- 21 – Komunistická strana Čech a Moravy
- za všechny kandidáty
7. Liberecký
- 3 – Českápirátská strana
- za všechny kandidáty
- 17 – Úsvit přímé demokracie TomiaOkamury
- za všechny kandidáty
- 21 – Komunistická strana Čech a Moravy
- za všechny kandidáty
8. Královéhradecký
- 3 -Česká pirátská strana
- za všechny kandidáty
- 9 – Hnutí Změna
- 19 Bílý Aleš Ing. Bc.
- 15 – Strana práv občanů – zemanovci
- 2 Štěpán Miroslav Ing.genmjr. v. v.
- 8 Hais Karel JUDr.
- 17 – Úsvit přímé demokracie Tomia Okamury
- za všechny kandidáty
- 21 – Komunistická strana Čech a Moravy
- za všechny kandidáty
9. Pardubický
- 3 – Českápirátská strana
- za všechny kandidáty
- 17 – Úsvit přímé demokracie TomiaOkamury
- za všechny kandidáty
- 21 – Komunistická strana Čech a Moravy
- za všechny kandidáty
10. Vysočina
- 3 – Českápirátská strana
- za všechny kandidáty
- 9 – Hnutí Změna
- 1 Daďourek Milan Mgr.
- 2 Zápotočná Dagmar JUDr.
- 15 – Strana práv občanů – zemanovci
- 2 Dračka Emil Ing. MBA
- 4 Technik Petr MUDr.
- 5 Pustina Jakub
- 6Trávník Bohumil
- 8 Lettrich Ján Ing.
- 11 Elbl Pavel PhDr.
- 13 Herzán Martin PhDr.
- 15 Kašpar Milan Ing.CSc.
- 17 – Úsvit přímé demokracie Tomia Okamury
- za všechnykandidáty
- 21 – Komunistická strana Čech a Moravy
- za všechnykandidáty
11. Jihomoravský
- 3 – Česká pirátská strana
- za všechny kandidáty
- 9 – Hnutí Změna
- 2 HýbnerJaromír Ing.
- 15 – Strana práv občanů – zemanovci
- 3 Keremidský MarianMgr.
- 8 Brei Gordon Mgr.
- 11 Šalomonová Růžena Mgr.
- 17 Fialová Jana
- 32 Nikolai Petr
- 17 -Úsvit přímé demokracie Tomia Okamury
- za všechny kandidáty
- 21 – Komunistická stranaČech a Moravy
- za všechny kandidáty
12. Olomoucký
- 3 – Česká pirátská strana
- za všechny kandidáty
- 17- Úsvit přímé demokracie Tomia Okamury
- za všechny kandidáty
- 21 – Komunistickástrana Čech a Moravy
- za všechny kandidáty
13. Zlínský
- 3 – Česká pirátská strana
- za všechny kandidáty
- 15- Strana práv občanů – zemanovci
- 7 Popelka Jan Doc.Dr. CSc.
- 17 ZemanMilan
- 17 – Úsvit přímé demokracie Tomia Okamury
- za všechnykandidáty
- 21 – Komunistická strana Čech a Moravy
- za všechnykandidáty
14. Moravskoslezský
- 3 – Česká pirátská strana
- za všechny kandidáty
- 17 – Úsvit přímé demokracie Tomia Okamury
- za všechny kandidáty
- 21 – Komunistická strana Čech a Moravy
- za všechny kandidáty
Čekejte prosím...
Před bědami se nesehni, na Boha se spolehni.
Historie není věda, historie je v davově-"elitárních" společnostech nástroj řízení.
Nikdy nevíte, před jakými neštěstími Vás zachránila obyčejná smůla.